7
mlýnky mahlkönig

Mlýnky do HoReCa

Mlýnky Mahlkönig do sektoru HoReCa vynikají svou kvalitou a výdrží. Prohédněte si naši nabídku, určtitě zde najdete mlýnek přesně pro Vás. Můžete si vybrat od elektronicky vyladěné E65 až po robustní mechanickou EK43, která mele nejjemněji ze všech. Mlýnky Mahlkönig pro Vaše podnikání >>

mlýnky Mahlkonig

Mlýnky do domácnosti

Mahlkönig vyrábí i mlýnky do domácnosti a kanceláří. Nejsou stavěné na vysokou zátěž, přesto melou konzistentně jako profesionální mlýnky od provozu. Lehce se ovládají a můžete si zde zvolit i ze dvou barev a dvou velikostí násypky na zrno.

mahlkonig čištění grindz

Čištění mlýnku

 Pokud mlýnek používáte často, doporučujeme jej pročistit každý týden. Díky tomu budete mít namletou kávu vždy čistou, jak má být. Na vyčištění espresso mlýnku budete potřebovat 35g.

náhradní díly Mahlkonig

Náhradní díly

Mlýnky Mahlkönig mají variabilní příslušenství, ať už se jedná o velikost násypky na zrno, portafiltr nebo mlecí kameny. Pokud sháníte jakýkoliv náhradní díl, neváhejte se nám ozvat – dovážíme je přímo od výrobce.

7

Podívejte se na náš e-shop

Potřebujete mlýnek do provozu, zakládáte restauraci, nebo kavárnu? Podívejte se na naši aktuální nabídku mlýnků Mahlkönig. Pokud jich budete potřebovat víc, neváhejte nás kontaktovat a domluvíme se na výhodnějších podmínkách. Na e-shopu najdete nejen mlýnky Mahlkönig, ale i chuťově skvělou zrnkovou kávu Sarito.

Kontaktní formulář

5 + 3 =

Navštivte nás

Attacktrade spol s.r.o.
Business Park Chapel
Masarykova 118
Modřice 664 42

Zavolejte nám

+ 420 775 266 835
+ 420 541 249 138

Napište nám

info@attacktrade.cz
velkoobchod@attacktrade.cz