POZNEJTE MAHLKÖNIG

7
mlýnky mahlkonig

Mlýnky Mahlkönig

Mahlkönig je jedna z nejuznávanějších a nejinovativnějších firem v oblasti výroby mlýnků na kávu.

Od svého založení v roce 1924 Mahlkönig vede průmyslovou revoluci ve světě mletí kávy. Sídlící v německém městě Hamburg, tato rodinná firma spojuje dlouholetou tradici s moderními technologiemi, aby vytvářela mlýnky, které překonávají veškerá očekávání a stanovují nové standardy.

Mahlkönig je synonymem pro kvalitu, preciznost a vynikající výkon. Každý jejich mlýnek je výsledkem důkladného výzkumu, inženýrského umu a pečlivého ručního zpracování. Všechny produkty procházejí přísnými kontrolami kvality, aby zajišťovaly konzistentní a dokonalé mletí kávy při každém použití.

Jedním z hlavních principů Mahlkönig je spolupráce s předními baristy, kávovými odborníky a inovátory. Tato spolupráce jim umožňuje porozumět potřebám a výzvám, kterým čelí kávový průmysl, a vytvářet mlýnky, které splňují i ty nejnáročnější požadavky.

Mahlkönig se neomezuje pouze na profesionální sféru, ale přemýšlí také o potřebách domácích kavárenských nadšenců. S jejich řadou domácích mlýnků si každý může připravit lahodný šálek kávy přímo ve svém domově. Tyto mlýnky nabízejí stejnou preciznost a kvalitu jako profesionální modely, přičemž mají esteticky působivý design, který dodává kuchyni skvělý vzhled.

Mahlkönig také věnuje pozornost udržitelnosti a ekologii. Snaží se minimalizovat dopad na životní prostředí a vyrábět své produkty s ohledem na trvanlivost a snížení spotřeby energie. Věří, že inovace a udržitelnost mohou jít ruku v ruce a přispívat k lepšímu světu.

mlynek mahlkoenig x54
7

Mlýnky do HoReCa

Mlýnky Mahlkönig jsou jako stvořené pro mletí kávy v provozu, restauraci, kavárně, pražírně i v hotelu. Vydrží velkou zátěž, melou zrna vždy konzistentně a nepřehřívají je. Pořídit si profesionální mlýnek Mahlkönig se Vám vyplatí.

Mlýnky do domácnosti

Nevlastníte zrovna kavárnu nebo restauraci a rádi byste si dopřáli stejnoměrně namletou kávu? I pro Vás má Mahlkönig řešení. Domácí mlýnky jsou stejně kvalitní jako ty do provozu, avšak jsou kapacitně omezené, jak dlouho mohou mlet kávu vkuse.

Podívejte se na náš e-shop

Potřebujete mlýnek do provozu, zakládáte restauraci, nebo kavárnu? Podívejte se na naši aktuální nabídku mlýnků Mahlkönig. Pokud jich budete potřebovat víc, neváhejte nás kontaktovat a domluvíme se na výhodnějších podmínkách. Na e-shopu najdete nejen mlýnky Mahlkönig, ale i chuťově skvělou zrnkovou kávu Sarito.

Navštivte nás

Attacktrade spol. s r.o.
Business Park Chapel
Masarykova 118
Modřice 664 42

Zavolejte nám

+ 420 775 266 835
+ 420 541 249 138

Napište nám

info@attacktrade.cz
velkoobchod@attacktrade.cz