Náhradní díly

7
mlecí kameny Mahlkoenig

Náhradní díly a příslušenství Mahlkönig

Pokud sháníte náhradní díl, nebo doplněk na jakýkoliv mlýnek Mahlkönig, neváhejte se nám ozvat telefonicky nebo emaiem.

iinfo@attacktrade.cz

velkoobchod@attacktrade.cz

tel: 775 266 835

Většinu standardních náhradních dílů máme skladem – mlecí kameny, násypky na zrno. Jsme ale schopni Vám sehnat jakýkoliv náhradní díl přímo od výrobce Mahlkönig – počítejte ale s čekací dobou 1-3 měsíce, dle stavu skladu u Mahlkönig.

Platbu upřednostňujeme v CZK, ale můžeme se domluvit i na EURa.

mlýnek Mahlkonig E80 GbW černý
7

Mlýnky do HoReCa

Mlýnky Mahlkönig jsou jako stvořené pro mletí kávy v provozu, restauraci, kavárně, pražírně i v hotelu. Vydrží velkou zátěž, melou zrna vždy konzistentně a nepřehřívají je. Pořídit si profesionální mlýnek Mahlkönig se Vám vyplatí.

Mlýnky do domácnosti

Nevlastníte zrovna kavárnu nebo restauraci a rádi byste si dopřáli stejnoměrně namletou kávu? I pro Vás má Mahlkönig řešení. Domácí mlýnky jsou stejně kvalitní jako ty do provozu, avšak jsou kapacitně omezené, jak dlouho mohou mlet kávu vkuse.

Podívejte se na náš e-shop

Potřebujete mlýnek do provozu, zakládáte restauraci, nebo kavárnu? Podívejte se na naši aktuální nabídku mlýnků Mahlkönig. Pokud jich budete potřebovat víc, neváhejte nás kontaktovat a domluvíme se na výhodnějších podmínkách. Na e-shopu najdete nejen mlýnky Mahlkönig, ale i chuťově skvělou zrnkovou kávu Sarito.

Navštivte nás

Attacktrade spol. s r.o.
Business Park Chapel
Masarykova 118
Modřice 664 42

Zavolejte nám

+ 420 775 266 835
+ 420 541 249 138

Napište nám

info@attacktrade.cz
velkoobchod@attacktrade.cz